קניתם נעליים חדשות וגיליתם שהן טיפה קטנות? אין צורך לרוץ בחזרה לחנות. יש כמה דרכים די פשוטות להרחיב את הנעליים כך שיתאימו בדיוק לכם (מדובר על הרחבה של עד חצי מידה, כך שאם אין קטנות ממש אולי כן עדיף לנסות להחליף…)

פשוט נעלו אותן

אחת הדרכים הכי פשוטות להרחיב נעליים הן פשוט לנעול אותן. כיוון והן קטנות, עדיף לא לצאת איתן לעבודה ולעייף ולהכאיב לרגליים, אבל כן נסו לנעול אותן כשעה ביום כשאתם בתוך הבית. אפשר להוסיף גרביים עבות, שיעזרו להרחיב את הנעליים אפילו יותר. עם הזמן תראו שהנעליים הופכות נוחות יותר ויותר מנעילה לנעילה.

כדי להעצים את האפקט, ניתן להשפריץ אלכוהול על הנעליים בעת הנעילה. נעלו את הנעליים בעוד האלכוהול מתייבש, והוא אמור לסייע לנעל לקבל את צורת הרגל. האלכוהול מתאים בעיקר עבור נעלי קנבאס, ולא נעליים מבד קשה. אופציה אחרת היא להשתמש במייבש שיער בעת הנעילה ולהעביר אותו על גבי הנעל למשך 30 שניות – ברגע שהנעל מתחממת, היא מתרככת ומקבלת את צורת הרגל.

השתמשו במרחיב נעליים

אתם לא הראשונים ולא האחרונים שזקוקים להרחבה של הנעל, ולכן הומצא הגאדג'ט החביב הבא – מרחיב נעליים! מרחיב נעליים הוא מכשיר שמחדירים לנעל, ומסייע להרחיב את הנעל בהדרגה.

2016 New Arrival Adjustable Width Extenders Mini Shoe Stretchers Shapers for Men's Women's Shoes

אם אתם לא מעוניינים לרכוש את המכשיר, תוכלו לנסות תחליפים – למשל, לתחוב גרביים מגולגלות לתוך הנעליים. לחילופין, אפשר להשתמש בעיתון רטוב שמגלגלים לכדור, או למלא שקית ניילון עם אורז או שיבולת שועל ומים.

הכניסו את הנעליים למקפיא

כן, מה ששמעתם. כנראה הלייף האק הכי קלאסי הוא להכניס את הנעליים למקפיא, אך לפני כן למלא חצי-שקית סנדוויץ במים ולהכניס אותה לנעל. המים יקפאו בשקית, וירחיבו את הנעל. יש להשאיר את הנעליים במקפיא לפחות ללילה. לאחר מכן הוציאו את הנעליים מהמקפיא, והמתינו כחצי שעה לפני שתוציאו את השקיות. השיטה הזו תעבוד הכי טוב עבור נעליים סגורות, כמו סניקרס ונעלי ספורט.

מחבר

רשום תגובה