כמעט כולנו מכורים לקפה ולא יכולים להתחיל את הבוקר בלעדיו. קפה נותן לנו אנרגיה, מעיר אותנו בבוקר והפך לסוג של הרגל מהנה להתחיל איתו את היום. אבל ידעתם שהקפה הוא אפילו מדהים יותר ממה שחשבנו? לקפה אינספור שימושים בריאותיים שיכולים לתרום לעור הפנים והגוף, לשיער, לנטרל ריחות ואפילו לדחות קרציות מהכלב שלנו!

5 השימושים הבאים הם רק חלק קטן ממה שאפשר לעשות עם הפולים הקסומים >

1.מסכת פנים – לקפה יש כמה תכונות מדהימות שיכולות לטפח את העור. כך, למשל, קפה מסייע להסרת תאי עור מתים בפנים ועור, ואף תורם להצערת העור תודות לתכונות נוגדות חימצון. אפשר לפזר את קפה על הפנים, או ליצור מסכות ביתיות בעזרת שילוב עם סודה לשתייה, קוקוס, קינמון, דבש, יוגורט וכו'.

2. מפזר ריח – מכירים את זה שאתם פותחים את המקרר וריח נוראי מציף את המטבח? לכולנו מדי פעם נרקב משהו במקרר, והריח כל כך עיקש עד כי בלתי אפשרי לפזרו. למזלנו, ריח של קפה חזק מספיק כדי להפיג את הריח הרע. פשוט הניחו כוס קפה בתוך המקרר, והיא תספוג את כל הריחות הרעים!

3. הסוף לקרציות – בעלי הכלבים, הקשיבו טוב: מסתבר שהריח החזק של הקפה יכול לדחות קרציות מהעור של הכלב האהוב שלכם! אחרי שאתם מקלחים את הכלכלב שלכם שפכו עליו קפה שחור (לא חם כמובן!). בונוס נחמד: הכלב שלכם יריח כמו קפה!

4. דישון לגינה – אם יש לכם חצר, תדעו שקפה יכול לשמש כמדשן לגינה. קפה מכיל מינרלים חשובים כמו ניטורגן, סידן, ברזל, מגנזיום ועוד כמה דברים טובים שכאלה. בנוסף, ריח הקפה דוחה – ואף רעיל – ליצורים כמו נמלים ומזיקים, כך שפיזור קפה בגינה תורם גם להרחקתם.

5. מסייע לצמיחת וחיזוק השיער – הקפאין שבקפה מסייע לשיער להפוך בוהק ורך יותר ואף מפחית נשירה, מסיר תאים מתים וממריץ גדילת שיער. כדי לזכות בכל היתרונות האלו, יש לעסות את השורשים עם קפה (קר) ולהשאיר במשך 20 דקות.

מחבר

רשום תגובה