כולנו רוצים שיניים לבנות ומושלמות כמו של כוכבים בהוליווד, לכולנו נמאס מהכתמים הצהבהבים, אבל רובינו פשוט לא יודעים איך לתקן את המצב. תמיד אפשר לגשת ולעשות טיפול הלבנה, אבל זה עשוי להיות יקר במיוחד.

אם אתם מעוניינים בטיפול אפקטיבי, מהיר וזול, מצאנו כמה טיפים שיכולים לעזור. הטיפים האלו לא מחליפים שגרה טובה ונקייה של צחצוח שיניים, חוט דנטלי והימנעות מיותר מדי שוקולד וקפה, אבל הם כן עוזרים לנו בכל הפן הקוסמטי >>

  1. שמן קוקוס – אנחנו כבר יודעים ששמן קוקוס הוא קסום, אז מישהו באמת מופתע שהוא יכול לעזור לנו ללבן את השיניים? מרחו קצת שמן קוקוס על השיניים, המתינו כ-20 דקות ואז צחצחו כרגיל. חזרו על זה פעמיים בשבוע.
  2. שמן עץ התה – שמן עץ התה ידוע בתכונות בריאותיות מדהימות בכל הנוגע לחלל הפה, ואף להלבנת שיניים. ערבבו כמה טיפות של שמן עץ התה עם חצי כוס מים ושטפו את הפה מדי יום לאחר צחצוח השיניים. פעמיים-שלוש בשבוע אמור להספיק, ותוך חודש תראו תוצאות!
  3. אבקת פחם – אבקת פחם ידועה בתכונות המיוחדות שלה, שבין היתר יכולות לעזור לנו להלבין שיניים. כדי להשתמש באבקת פחם עלינו לערבב את האבקה עם מים (עד שנוצר מרקם משחתי) ולמרוח על השיניים לכ2-3 דקות. לאחר מכן עלינו לשטוף את הפה ולצחצח שיניים. חשוב לא לעשות את זה יותר מדי – פעמיים בשבוע יספיקו – כי אחרת עלול להיגרם יותר נזק מתועלת!
  4. קליפת בננה – טריק קליל להלבנת שיניים, שהוא גם זול וגם מהיר: קחו את קליפת הבננה (מצידה הפנימי) ושפשפו על השיניים! לאחר מכן שטפו את הפה והמשיכו ביומכם. הבננה מכילה כל מיני חומרים שעוזרים להעלים את הפלאק.
  5. עט להלבנה אם אתם צריכים משהו שיעזור מהר (למשל, לפני אירוע), יש גם כמה פתרונות מהירים. אחד מהם הוא "עט הלבנה" בטעמים כמו וניל או מנטה. יש למרוח את העט על השיניים ולהמתין כ-30 שניות (אין צורך לשטוף!)

2018 Hot Sale Beauty Teeth Whitening Gel Pen Quick Remove Stain Yellow Teeth Whitening White Pen p#

מחבר

רשום תגובה