בעזרת רשתות חברתיות ואפליקציות העולם מרגיש הרבה יותר קטן ונגיש משהיה בעבר. רשתות חברתיות הן למעשה דרך מצוינת להתחבר ולהכיר אנשים שנמצאים בצד השני של העולם בעלי תחביב או עניין משותף (לא דייטים או שידוכים).

למטה רשימה נבחרת של אפליקציות שמיועדות למציאת חברים בעלי תחומי עניין דומים:

 1. Meetup (חינם)

  אפליקציית Meetup פועלת בערים רבות במטרה להביא יחד קבוצות של אנשים בעלי תחומי עניין משותפים. לאחר הרישום לאפליקציה ניתן יהיה לבדוק מיד מה יש באזור שלך להציע. מגוון האפשרויות למציאת קבוצה מתאימה הן מגוונות ואפשר למצוא קבוצת רחבות של אנשים בני אותו הגיל או למצוא קבוצות יותר ספציפיות ללמידת עניין משותף, בריאות, כושר ואפילו קריירה ועסקים.
  רוצו להכיר: Meetup

 2. FlipTheTrip

  FlipTheTrip היא אפליקציית פגישה והיכרות של מטיילים עם מטיילים אחרים או מקומיים. האפליקציה מקשרת בין תיירים, מטיילים, תושבים ואזרחים שנמצאים באזור הטיול באותו הזמן. משתמש באפליקציה יכול לקבל גם תמונת אתרי הטיול, רישום למלונות ובכלל, לקבל מידע וטיפים ממטיילים אחרים לפני מועד הטיול.
  רוצו להכיר: FlipTheTrip

 3. Nextdoor (חינם)

  אם מעוניינים להכיר את השכנים באופן פשוט וקל, Nextdoor היא אפליקציה נהדרת להתחיל, היא כוללת את האפשרות ליצור רשת חברתית שכונתית פרטית באמצעותה אפשר להעביר אינפורמציה באמצעות מכשירי הטלפון החכם. האפליקציה טובה ליצירת קשר ראשוני עם השכנים ולקבל על המלצות ופרסומים במגוון עניינים שבאזור המגורים.
  רוצו להכיר: Nextdoor

 4. Peanut (חינם)

  Peanut היא אפליקציה שמטרתה לבנות קהילת נשים/אימהות. אומנם Peanut מתמקדת בארגון פגישות אך ניתן למצוא באפליקציה צ'טים ערים והמלצות במגוון תחומים שנוגעים באימהות.
  רוצו להכיר: Peanut

 5. Couchsurfing

  אמצעות Couchsurfing  אפשר לפגוש חברים חדשים, לטייל איתם, לארח ולהתארח. אפליקציית Couchsurfing מסייעת במציאת מארחים וחברים לטיול הבא, מסייעת במציאת מגוון אירועים שמתוכננים במקום הטיול ואנשים לבלות איתם.
  רוצו להכיר: Couchsurfing

 6. Meet My Dog (חינם)

  אנשים שיוצאים להליכה עם הכלבים יודעים כמה פשוט לשוחח באופן רנדומאלי עם אנשים ברחוב. בעזרת האפליקציה Meet My Dog הדבר הופך להרבה יותר פשוט, באמצעות האפליקציה אפשר לראות כלבים נוספים באזור, לשוחח בצ'ט עם הבעלים, לקבוע מפגש "doggie dates" עבור חיית המחמד והבעלים.
  רוצו להכיר:Meet My Dog

 7. Foursquare City Guide (חינם)

  Foursquare היא רשת חברתית מוכרת שיכולה לשמש להכרות חברים חדשים. מדריך העיר עוזר למציאת המסעדות והברים הטובים באזור ונותן מידע מי מהמשתמשים יהיה שם. נכון עדין יש צורך להציג את עצמך אך זה יכול להיות שווה.
  רוצו להכיר: Foursquare

 8. Nearify (חינם)

  Nearify היא אפליקציה שבהגדרה נותנת לך מידע לאירועים שמתרחשים בסיבה שלך ומאפשרת לך להכיר אנשים חדשים. ניתן באמצעות האפליקציה לבדוק בקלות לאילו אירועים החברים שלך הולכים כמו גם לקבל מידע מתי והאם מוזיקאי או קומיקאי אהוב מגיע לאזור. באמצעות האפליקציה אפשר למצוא דברים לעשות בכל ימי השבוע.
  רוצו להכיר: Nearify

 9. MeetMe (חינם)

  באמצעות MeetMe אפשר למצוא אנשים בעלי עניין משותף מהסביבה ולצ'וטט איתם. אומנם האפליקציה כולת את האפשרות למצוא את הצד השני, אך גם מיועדת למי מעוניין למצוא אנשים כמוהו שמתעניינים במוסיקה ולמצוא שותף למשחקי מחשב (גיימינג)
  רוצו להכיר: MeetMe

 10. Skout (חינם)

  Skout  עובדת על העדפות שבמרחב בדומה לתוכנות הכרויות דייטים, אך בשונה היא מיועדת למצוא חברים. אפשר להשתמש בה למצוא חברים חדשים, לא משנה היכן אתה, אפילו אם רק מבקרים באזור. בתוכנה אפשר לקבל עדכונים ממשתמשים בקרבת מקום , לקנות ולשלוח מתנות עבורם או פשוט לראות מי צפה בפרופיל שלך. התוכנה אידיאלית למי שמטייל באופן קבוע ורוצה להכיר אנשים חדשים.
  רוצו לקנות: Skout

מחבר

רשום תגובה