אם אתם שייכים לאותם אנשים שאינם יכולים לרדת במשקל בכל דרך שהיא, אתם צריכים לשנות את ההרגלים. התחילו את הבוקר עם שינויים בחלק מהמקרים הרגילים שלכם עם אלה שיסייעו לכם להפחית במשקל. תעשו זאת  בהדרגה כדי שלא תאבדו יותר מדי מאמץ, והכי חשוב, לא לעלות שוב במשקל.

 1. אין לדלג על ארוחת הבוקר. אחרת, אתם בהחלט תאכלו הרבה במשך היום. לאכול (קפה זה לא אוכל) לפחות משהו בשעתיים הראשונות לאחר שהתעוררתם.
 2. אל תבזבזו זמן בלהכין ארוחת בוקר. תכינו דייסה עם מים שרתחתם מהערב. אז אתם בהחלט לא תפספסו ארוחת בוקר. מוסיפים קצת אגוזים, פירות וקינמון, ואתם תקבלו הרבה יותר טעים ויותר שימושי מאשר כל שאר השטויות.
 3.  תוסיפו חלבון. זה יעזור להישאר שבעים זמן רב. תנו עדיפות למקורות איכותיים של החלבון כגון: ביצים, דגים, יוגורט.
 4. תשכחו מלחם, לחמניות או פיתה,  לאכול לחם על הבוקר בהחלט מפתה, אבל זה לא האפשרות הטובה ביותר לארוחת בוקר (כמו, כן, בארוחת צהריים או ארוחת ערב). תאכלו ארוחה מאוזנת, למשל כריך סלמון על לחם מחיטה מלאה.
 5. תשתו תה ירוק. הודות לקטקינים הכלולים בו, התה מאיץ את חילוף החומרים בגוף ומקדם שריפת שומן.הרגלים המסייעים לרדת במשקל: לשתות תה ירוק
 6. תאכלו ארוחת בוקר במצב ישיבה. לא משנה כמה בוקר שוקק נראה, תמצאו 10 דקות לאכול בשלווה. שבו אל השולחן והתרכזו באוכל: כך גם ההנאות, והרוויה תהיה גדולה יותר.
 7. תתעוררו מוקדם יותר. הסטטיסטיקה מראה כי מי שקם מוקדם, רזה יותר ומאושר יותר. תנו לזה להיות תמריץ בשבילכם ושימו שעון מעורר קודם לכן.
 8. הזכירו לעצמכם את המטרה. התקינו אפליקציה בטלפון החכםשיזכיר לכם את קצב הקלוריות שלכם. זה יעזור לך במהלך היום לתת עדיפות למוצרים שימושיים.
 9. תשקלו את עצמכם באופן קבוע. זה יעזור לכם לא לשכוח את הצורך לאכול נכון. באותו זמן אתה לעולם לא תהיו אחד מאלה ש"פתאום" עם 15 קילו עודפים.
 10. פתחו את הווילונות. ברגע שאתם יוצאים מהמיטה, תנו לשמש להיכנס לחדר. זה יעזור לנרמל את המקצבים היומיים ומטבוליזם. אתם תרגישו טוב יותר, ולאכול פחות.
 11. לדאוג לשתות כוס מים. מים ורענון, וכן להאיץ את חילוף החומרים, ולשפר את הביצועים. לפתח את ההרגל של שתיית מים נוספים.
 12. מדיטציה. התחילו את הבוקר עם מדיטציה: תתרכזו בנשימה והשתקפויות נעימות, או יותר – תעצרו את הדיאלוג הפנימי לחלוטין. צמצמו את רמת הלחץ, זה יעזור למנוע את הצטברות השומן. יחס חיובי יחליף ממתקים.
 13. תבצעו תרגילים על בטן ריקה. בעוד אתם עדיין רעבים, צריכת אנרגיה תלך לאחוזי השומן.
 14. התלבשו לפני ארוחת הבוקר. תשכחו מפיג'מה שלכם וחלוק רחצה במהלך ארוחת הבוקר. התלבשו יפה באלגנטיות, גם אם אתם לא צריכים ללכת לעבודה היום. זה יעזור לכם להרגיש יותר אטרקטיבי וישמר אתכם מאכילת יתר.
 15. תצפו במשהו מהנה. זה כבר זמן רב ידוע כי 10 דקות של צחוק יחליפו כוס שמנת חמוצה, אבל לא להוסיף לזה קלוריות! להיפך, במשך 10 דקות של צפייה קטעי וידאו מצחיקים או תמונות תוכלו לשרוף 20-40 קלוריות. העיקר – לא להתאפק, לצחוק בלבביות.
 16. תוסיפו פלפל. ראשית, זה יגרום לחביתה שהכנתם לטעימה יותר, גם לכריך אבוקדו. ושנית, המרכיבים הפעילים של פלפל שחור ימנע היווצרות של תאי שומן חדשים.
 17. מוסיפים קינמון. זה עוזר לשלוט על התיאבון.
 18. תשמרו על חטיפי חלבון מוכן. זוהי אפשרות טובה עבור אותם מקרים כאשר לא הצלחתם להתעורר בבוקר ולא אכלתם ארוחת בוקר.
 19. לא להפריד את החלמונים. רבים מאלה שרוצים לרדת במשקל, מוותרים על החלמונים ואוכלים רק חלבונים. עם זאת, החלמונים, בנוסף קלוריות ושומן, מכילים את רוב החומרים המזינים של הביצה. עדיף לאכול פחות ביצים, אבל שלם
 20. בכל מקרה, אתם חייבים לישון טוב. אם אתם מחליטים לקום מוקדם כדי ללכת לחדר כושר, לבשל ארוחת בוקר טעימה או לעשות מדיטציה, זכרו כי אתם צריכים ללכת לישון לפני. לישון כמה שהגוף שלכם צריך בכדי להישאר ערני ומלא מרץ כל היום.

בהצלחה! צוות "לייף האק"

מחבר

רשום תגובה