יש לכם יום הולדת והחלטתם לארגן מסיבה בבית? סתם יש לכם סופ"ש פנוי ובא לכם לארגן את כל החבר'ה למסיבה משוגעת? 4 הדברים האלו הם שיהפכו את המסיבה מ"סתם עוד מסיבה" למסיבה שתיזכר לדורות!

מוזיקה (ומערכת מוזיקה)

אין ספק כי מוזיקה עושה הרבה הבדל בין עוד מסיבה למסיבה מצוינת באמת. כשמדברים על מוזיקה, יש שני היבטים: המוזיקה עצמה, וכן מערכת המוזיקה. ראשית, יש לדאוג לפלייליסט מצויין עם שירים שיגרמו לכולם לקפוץ באוויר. אם אתם פחות עוסקים בזה, אולי כדאי למנות חבר למשימה. דבר שני הוא לוודא שמערכת המוזיקה בבית מספיק עצמתית וחזקה – אם אין ברשותכם מערכת, רצוי גם כאן לבקש מחבר!

אלכוהול ושתיה

אין מה לעשות, חלק חשוב מכל מסיבה מוצלחת הוא אלכוהול. כדאי לבדוק שיש מספיק אלכוהול ואת הסוג הנכון. רק בירה זה לא מספיק, כי אולי יש אנשים שלא אוהבים בירה; תמיד טוב להוסיף גם כמה בקבוקי יין, ואולי איזה קוקטייל מיוחד או פונץ'. אפשר להתחלק עם החבר'ה – כך שכל אחד יביא משהו. בנוסף, דאגו למשקאות לא אלכוהולים כמו מים ומיצים.

אוכל

מסיבה טובה מחויבת לקצת אוכל טוב, ועדיף להימנע מקערת במבה עלובה. זה לא אומר שצריך להגיש קייטרינג, אבל כן נסו "לצאת מהקופסה" – למשל, דוריטוס שממיסים עליו גבינה צהובה כבר עושה את ההבדל בין "סתם" חטיף לנאצו'ס. גם קרקרים לצד ממרחים כמו גוואקמולי או סלסה יכולים לעשות עבודה מצוינת, וכן בורקסים, מאפים וירקות חתוכים יכולים לשדרג את המסיבה – תתפרעו!

אטרקציות

זה לא שאתם צריכים לדאוג לאטרקציות לאורחים שלכם, אבל למה לא לפלפל קצת את המסיבה עם משחקי שתייה כמו ביר פונג או גלגל המזל? באינטרנט אפשר למצוא משחקים משעשעים במחירים מוזלים, שיקפיצו למעלה כל מסיבה.

לא מספיק? לחצו כאן לאביזרים למסיבות!

מחבר

רשום תגובה