העור שלנו נתון ללא מעט לחצים לאורך היום – מזג אוויר משתנה וקיצוני, ימים ארוכים ועייפים, כמויות של איפור ותזונה לא תמיד נכונה. כדי לאזן את כל הבעיות האלו יש לנקוט בשגרת טיפוח נכונה ובריאה.

7 הסודות הבאים יבטיחו לכם עור פנים בוהק וחיוני!

  1. קרם הגנה – חשוב למרוח קרם הגנה על הפנים בכל ימות השנה, בעיקר במדינה חמה כמו שלנו (כן, גם בחורף!). מריחת קרם הגנה באופן קבוע תעזור לשמור על עור פנים צעיר ובריא
  2. החלפת ציפיות – חשוב להחליף את הציפית של הכרית באופן קבוע ולשמור אותה נקיה. בנוסף, רצוי להשתמש בציפית העשויה ממשי ולא מכותנה.
  3. מים – מים הם קסם לעור הפנים. אם תשתו מדי יום כמות טובה של מים (יותר מ-8 כוסות) תראו איך עור הפנים שלכם הופך בריא, בוהק וחיוני יותר.
  4. ניקיון הפנים – מדי בוקר וערב יש לשטוף את הפנים עם סבון פנים ייעודי ועדין, רצוי ללא כימיקלים וחומצות.
  5. הסרת איפור – הכלל הישן עדיין תקף: לעולם לא ללכת לישון עם איפור! העור צריך לנוח במהלך הלילה והאיפור מונע את זה, חוסם את הנקבוביות ויוצר שחורים – ואף אחד לא רוצה את זה.
  6. שגרה קבועה – כדאי לנקוט בשגרה קבועה לניקוי עור הפנים, שתשלב קרם הגנה, סבון פנים, קרם לחות, מסכות וכו'. ככל שטיפוח עור הפנים ייכנס לכם לשגרה, כך הוא ישפיע מהר יותר.
  7. שנת יופי – שינה היא חיונית מאוד לעור פנים בריא. גם העור שלנו מתעייף, והכריות מתחת לעיניים הן עדות ראשונה. השתדלו לישון לא פחות מ-8 שעות בלילה!
מחבר

רשום תגובה